Madrid - pierwszy model klapek Birkenstock

09-06-2023

Model Madrid, słynne klapki damskie Birkenstock z jednym paskiem, były pierwszymi klapkami wprowadzonymi do sprzedaży przez firmę Birkenstock. Miało to miejsce w 1963 r i niewątpliwie stworzyło filar rynku wygodnego obuwia. Tak więc słynne Madridy obchodzą w tym roku 60-te urodziny.

Klapki damskie Madrid są przewiewne i posiadają regulowany pasek. Ich konstrukcja sprawia, że stopa pobudzana jest do zwiększonego ruchu chwytnego a noga do napinania i rozluźniania mięśni łydki, co wpływa na modelowanie nóg i poprawę krążenia. Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że model ten jest bardzo uniwersalny i pasuje do wielu stylizacji. Wszystkie dostępne kolory można zobaczyć tutaj: https://zdrowybut.pl/category/damskie-klapki-madrid

Twórcy firmy Birkenstock, prekursorzy zdrowotnej wkładki i dbania o zdrowie stóp od początku istnienia firmy, tj. od 1774 r. inspirowali się śladami stóp na piasku, naturalnym chodem i przez kolejne pokolenia zdobywali wiedzę na temat zdrowego obuwia. Dzięki temu dziś możemy cieszyć się ogromną wygodą wyprofilowanej wkładki podeszwowej, która jest symbolem Birkenstocka.

 

Birkenstock Madrid big buckle old rose

Zdrowy But Birkenstock Madrid pearl white

Zdrowy But Birkenstock Madrid python black

 

Zdrowy But Birkenstock Madrid cherry patent

 

 

Zdrowy But Birkenstock Madrid big buckle cognac

 

klapki Birkenstock Madrid big buckle black patent