O nas

Zdrowy But czyli jak to się zaczęło:-)

Nasza przygoda z obuwiem Birkenstock zaczęła się w latach 90-tych podczas podróży na południe Europy. Tam po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o marce Birkenstock. Zachęceni pozytywnymi opiniami zakupiliśmy po parze Birkenstocków i szybko staliśmy się ich gorliwymi fanami. Ze względu na ich niesamowitą wygodę rzadko się z nimi rozstawaliśmy, przekonując się o zasadności maksymy firmy Birkenstock: „Modne buty tak często jak potrzeba, Birkenstock tak często jak to możliwe!” Gdy po wielu latach użytkowania przyszedł czas na zakup nowej pary okazało się, że w Polsce Birkenstocki są praktycznie niedostępne a najbliższy sklep z pełnym asortymentem znajdował się w Berlinie.
ZdrowyBut Birkenstock
 

Od pomysłu do realizacji

Wówczas narodził się pomysł otwarcia sklepu w Warszawie. W 2007 r. otworzyliśmy sklep przy ul. Dzikiej 2 pod nazwą Salonik Obuwia Camilla, przemianowany później na Zdrowy But, oferujący obuwie Birkenstock a także gotowe wkładki do butów. Prowadzimy go do chwili obecnej.

Jako jedyny sklep w Polsce sprzedajemy wyłącznie produkty firmy Birkenstock w związku z czym posiadamy ich największy wybór. Potwierdzają to opinie zagranicznych klientów, którzy twierdzą, że dotychczas nie widzieli takiego wyboru Birkenstocków w jednym miejscu. Nasz sklep to firma rodzinna dlatego bardzo dbamy o jakość naszej obsługi i zadowolenie klientów. Nasi pracownicy są z nami od wielu lat i wspólnie z nimi sprzedając Birkenstocki zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które są niezbędne w naszej pracy aby pomóc klientom w doborze właściwego obuwia – modelu, rozmiaru czy szerokości.

Zdjecie Zdrowybut Birkenstock

Zdrowy But w Internecie

Prowadzimy także sklep internetowy www.ZdrowyBut.pl. Można w nim kupić wszystkie buty dostępne w naszym sklepie stacjonarnym. Szybko realizujemy zamówienia, ponieważ sprzedajemy tylko produkty, które mamy w naszym magazynie. Oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych u nas towarów bez podania przyczyny. Stale rozszerzamy asortyment.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego i internetowego. Naprawdę warto!!!